пʼятницю, 1 грудня 2023 р.

"Пташки – наші маленькі друзі, посланці небес і символи миру" - година добрих справ

   З нагоди Всеукраїнського "Доброго уроку" у бібліотеці сімейного читання для учнів ГПД СШ № 151, вчителька Лимар Христина Ігорівна
була проведена година добра і милосердя "
«Пташки – наші маленькі друзі, посланці небес і символи миру".

    Ми повинні піклуватися про них, допомагати тоді, коли вони самі не можуть про себе подбати - з такими словами 29 листопада 2023 року звернулися бібліотекарі до учнів.
   Наше завдання – піклуватися про братів наших менших. Птахи, які зимують у нас, дуже потребують допомоги. А ми разом з дітками плануємо провести спостереження за пернатими, які прилітатимуть до годівниць, простежимо особливості поведінки птахів та їх харчування. А усвідомлення та розуміння значення допомоги зимуючим птахам шляхом виготовлення і встановлення годівничок, будиночків для них формує у підростаючого покоління позитивне екологічне мислення, розвиває кращі риси характеру, зокрема доброчинність, турботу про «братів наших менших».
   Годівнички для птахів – прості «споруди», і вони у нас різні! Головне, щоб було куди насипати корм і захистити його від снігу, вітру та дощу. Найпростіші годівниці зроблені з картонної коробки з-під цукерок, пакету від соку, пластикової пляшки тощо. Ми повісили ці будиночки на деревах біля школи.
   Пригощайтеся, любі наші пернаті друзі, ми будемо цілу зиму вас годувати, а ви по весні захистите наш садочок від шкідників і заспіваєте на радість всім нам.
Півісивши годівнички, в бібліотеці для учнів підготували вікторин. Діти розпорвідали про життя та користь птахів. Мали можливість ознайомитись з книгами, періодичними виданнями про птахів.


                                                  


Немає коментарів:

Дописати коментар