пʼятниця, 16 жовтня 2020 р.

«Хліб – наша сила, хліб – наша святість ..." - перегляд літератури


16 жовтня – Всесвітній день хліба

World Bread Day засноване у 2006 році Міжнародним союзом пекарів-кондитерів. Дата 16 жовтня обрана не випадково – саме у цей день 1945 року була створена Продовольча і сільськогосподарська організація ООН, яка займалася вирішенням проблем у розвитку сільського господарства, пише “Агро-Центр”.

Люди почали випікати хліб близько ще 8000 років тому. Готувався перший хліб з подрібненого борошна, змішаного з водою і випікався на плоскому камені на вогні. Кожен народ має свої традиції випікання головного смаколику. Ми підготували фотодобірку, аби показати як виглядає головний атрибут обіднього столу в різних країнах світу. Українці називають хліб “святим” в народі ходить приказка “хліб всьому голова”. Без хліба в Україні не обходиться жодна важлива подія. В обрядах та звичаях він символізує життя.

В Україні завжди віддавали перевагу житньому хлібу, а пшеничний випікали на великі свята – Різдво, Пасху, весілля. 

Фокачча – традиційний пісний італійський хліб. Традиційно його змащують оливковою олією і доповнюють базиліком.

Візитна картка Франції – здобний солодкий хліб на основі пивних дріжджів. Форма нагадує кілька круглих булочок, які сплели воєдино.

В Ізраїлі в суботу подається традиційний плетений яєчний хліб. На смак він злегка підсолоджений. Часто до здоби додають родзинки, кунжут або мак.

Індійський Naan можна куштувати з різноманітними добавками – від трав до насіння гарбуза і сиру.

Німецький крендель знають в усьому світі. Форма у цього хліба може бути різною, все залежить від фантазії і спритності господині.

В Бразилії маленькі сирні булочки можна знайти в будь який крамниці. Готують їх з маніока або кукурудзяного борошна.

Читання художньої літератури про хліб.

Казки: «Легкий хліб», «Казка про золоту зернину».
Оповідання: С. Дацкевіч «Від зерна до короваю», С. Ремізов «Хлібний голос», Я. Акім «Хліб», В. Токмакова «Що таке хліб», М. Самкова «Про хліб», П. Коганів «Хліб - наше багатство», Г. Поволоцький «Бувальщина».

Запрошуємо своїх читачів до бібліотеки, щоб ознайомитись з історією виникнення цього свята!

Немає коментарів:

Дописати коментар