середа, 12 лютого 2020 р.

"Знамениті постаті Голосієва" - пізнавально-виховна година

У рамках творчої співпраці, на прохання педагогічного колективу школи №151, Бібліотека сімейного читання  запросила нашу колегу - завідувача Бібліотеки "Деміївська" Голосіївської ЦБС Козлову Галину Анатоліївну для проведення пізнавально-виховної години  
"Знамениті постаті Голосієва" 
для учнів старших класів. До слова сказати, Галина Анатоліївна в цьому закладі освіти і культури знаходиться вперше. Зустріч відбулася 11 лютого 2020 року в шкільному кабінеті історії (вчителька - завуч школи Давидова Любов Андріївна). Були присутні учні 8-А та 8-Б класів, вчителька Осичнюк Олена Анатоліївна, яка допомагала в організації проведення цього заходу, шкільні бібліотекарі. Також була запрошена колега - зав. сектором Бібліотеки №15 на Корчуватому Возняк Анна. Для Анни Олександрівни - це "альма-матер". В свій час вона навчалася в цій школі, а наразі вже її донька в молодших класах продовжує тут отримувати знання.


Галина Анатоліївна підготувала цікаву пізнавальну відео-лекцію про визначних людей Голосіївського району. Вона надала коротку історичну довідку про місцевість Віта Литовська (в минулому  Чапаївка). Розказала учням, що неподалік біля школи знаходиться відома Навчально-тренувальна база «Динамо», яка була відкрита у 1961 році після здобуття київським клубом титулу чемпіонів СРСР. Вона вважається однією з найсучасніших у Європі та відповідає найвищим стандартам УЄФА. Після здобуття Україною незалежності стадіон перейшов до футбольного клубу «Динамо» (Київ). Молодь дізналася про те, що на цій базі в свій час працював  легендарний тренер футболіст Валерій Лобановський. Емоційна і колоритна розповідь, показ слайдів викликала в дітей жвавість і зацікавленість і вони активно включилися до спілкування, задавали питання.


По закінченні заходу гостям зробили екскурсію по школі, яку організувала  завідувач Бібліотеки сімейного читання Калюжна Любов Леонтіївна. Їх ознайомили з бібліотеками (шкільною та сімейного читання), шкільним музеєм народознавства та історії. Музей розділений на зони: зона, присвячена Другій світовій війні, Голодомору, війні в Афганістані та російсько-української сучасної війни.


 Галина Анатоліївна після вражень залишає свій запис в Книзі відгуків. 
 А після відвідали Бібліотеку сімейного читання.

 Робочий візит колеги виявився дуже вдалим, корисним і пізнавальним. Вчителі дякували і просили провести ще один виступ "на біс" для учнів 6-х класів.
Далі буде...

Немає коментарів:

Дописати коментар