вівторок, 16 січня 2018 р.

"Бібліотечно-новорічне поле чудес!" - святкове дозвілля на канікулах


Зимові канікули — найвеселіша і найцікавіша пора! Ці дні багаті на новорічно-різдвяні свята. Дитячі ранки, катання на санчатах, веселі ігри, екскурсії – все це створює новорічний настрій. Не забували діти і про книгу та бібліотеку.
 «Зима-красуня, біла чарівниця! В ній стільки дива дивного, краси!» - під таким девізом проходили святкові новорічні заходи в бібліотеці протягом довгоочікуваних шкільних канікул.
Гостинні працівники нашої бібліотеки залюбки проводили з дітками активні години дозвілля. Хоча за площею наша бібліотека дуже маленька, але в ній панує добро, чудовий затишок і приємні працівники, до яких залюбки ходять і діти, і дорослі. А все тому, що тут є бібліотечне поле чудес, де головним господарем є кумедний ведмедик Смайлик-Читайлик!
Бібліотекарі разом зі своїми читачами поринули в атмосферу новорічних забав, де на них чекали зимові сюрпризи і пригоди.

В затишній книгозбірні дітвора отримала задоволення від голосних читань казок про зиму – «Карнавальна віхола». Маленькі читачі познайомились з чудовими творами українських письменників: Г. Бойка «Зимова пісенька», М. Людкевича «Новий рік», Т. Коломієць «Про сніговика» тощо.
 На книжкових поличках відвідувачі знаходили цікаві книги про звичаї та традиції українського народу під час зимових свят: «Звичаї нашого народу» Олекси Воропая, «Новорічні свята українців» О. Курочкіна, «Наш рік» С.Новака, «Український рік» В. Скуратівського. Головний охоронник книжкових багатств - Смайлик-Читайлик, улюбленець дітвори і вірний друг юних книголюбів. Разом з ним і проводилися голосні читання, бесіди біля книжкових полиць, обговорення. А він все уважно слухав і найкращим активним учням дарував свою прихильність і... сюрпризи!
«Мереживо зимових барв» – таку назву мав цикл зимового дозвілля, у якому взяли участь найактивніші користувачі бібліотеки. У дитячій книгозбірні просто вирувало життя, веселі забави приваблювали малечу. Для всіх бажаючих знаходилось місце, де можна було займатись улюбленою справою: погортати дитячі журнали, обміняти книгу, погратись в ігри.

 

Ось так цікаво, корисно і весело дітки провели свої канікули!

Немає коментарів:

Дописати коментар