вівторок, 17 жовтня 2017 р.

"Будь обережним на дорозі!" - пізнавально-ігрова година

Ми не можемо уявити свого життя без транспорту, без доріг, світлофорів, пішохідних переходів. Відстані між районами, установами, магазинами такі значні, що подолати їх можна тільки за допомогою транспорту. Отже, транспорт - наш вірний друг! Але, забуваючи про власну безпеку, нехтуючи правилами дорожнього руху, люди можуть стати жертвою своєї необдуманої поведінки. У зв'язку з актуальною темою і такими необхідними для дітей знаннями правильної поведінки на дорозі у бібліотеці 
3 жовтня 2017 року відбулася пізнавально-ігрова година "Будь обережним на дорозі!" для учнів молодших класів СШ №151. Бібліотекар Дегтярьова В.А. ознайомила маленьких користувачів з розгорнутою книжково-ілюстративною виставкою і провела для них пізнавальну бесіду з елементами гри. 


Діти активно включилися в бесіду і дізналися, що транспорт може бути не тільки корисним, а й небезпечним, якщо не знаєш правил дорожнього руху. 
Учні поглибили знання про правила дорожнього руху; повторили основні правила пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, пасажирів, водіїв.

Немає коментарів:

Дописати коментар