пʼятниця, 20 січня 2017 р.

  Зимові канікули в бібліотеці

 Для читачів бібліотеки була підготовлена  книжкової виставки  «З Новим 2017 роком!» , де завжди гуртувались юні читачі. Їх приваблювали такі книги, як «Свята, традиції, звичаї українського народу», «Дорогоцінна енциклопедія українознавства», «Я пізнаю світ» та інші. Хлопчики і дівчатка мали змогу дізнатися про звичаї та традиції українського народу під час святкування зимових свят та незвичайні традиції святкування новорічних свят у різних країнах світу.Цій тематиці були присвячені і заходи такі, як :
  - пізнавально – розважальна година «Чудеса на Різдво». Бібліотекарі донесли до юних читачів, що це свято радості і єднання людських душ, яке об’єднує нас усіх, відроджує і робить кращими;
 - гра – вікторина «В очікуванні чудес» захопила гравців, які змагались в знаннях новорічної та зимової тематики. А там де не вистачало власних сил, на допомогу приходив комп’ютер На канікулах було весело і цікаво, бо на вулиці були різдвяні морози, а в бібліотеці - тепло і затишно.Дівчатка та хлопці знайомились з дитячими журналами та книгами, які є в бібліотеці.

Діти, протягом канікул, постійно відвідували наш заклад.

Немає коментарів:

Дописати коментар