четвер, 30 червня 2016 р.

"Свої права ти добре знай, їх шануй і поважай" - до Дня Конституції України


«Верховна Рада України від імені Українського народу — громадян України всіх національностей...усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями...приймає цю Конституцію — Основний закон України».

Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України. Конституція була прийнята Верховною Радою України 28 червня 1996 року.
Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету.
Щоб ознайомити школярів з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, завідуюча бібліотекою Калюжна Любов підготувала інформаційну зону і провела перегляд літератури
"Свої права ти добре знай, 
їх шануй і поважай".
Вона розповіла дітям, про те як «народжуються» закони; пояснила, що Конституція України надає дітям рівні права та не допускає жодного насилля над дитиною. Читачам була запропонована правознавча, історично-довідкова та художня література.


Вчитель історії Осичнюк Олена Анатоліївна 
ознайомилась з літературою з даної тематики. 

Немає коментарів:

Дописати коментар