вівторок, 3 листопада 2015 р.

"Вічна пам'ять і шана нашим Героям..."


29 жовтня 2015 року 
(в дні осінніх канікул) 
за сприяння завідуючої Бібліотеки "Чапаєвка" сімейного читання - Калюжної Любові та при підтримці Бібліотеки №15 
відбулася патріотична година пам'яті та вшанування 
загиблих на Майдані та в АТО
для учнів СШ №151 
"Вічна пам'ять і шана нашим Героям..."
Зустріч учнів та представників педагогічного колективу СШ 151 у складі:
завуча школи - ДАВИДОВОЇ Любові Андріївни,   учителя історії - ОСИЧНЮК Олени Анатоліївни та шкільного бібліотекаря - КУРИНЕНКО Віри Тимофіївни з колективом бібліотеки №15 почалася з покладання квітів до Пам'ятного знаку 
Героям Небесної сотні 
у корчуватському Парку відпочинку "Диск".Завідуюча Бібліотекою 15 Дубенюк Алла провела коротку краєзнавчу екскурсію, розповіла про створення Пам'ятного знаку Небесній сотні в  парку відпочинку "Диск"......а потім запросила відвідати Меморіальну стіну памяті імені О.Дурмасенка при бібліотеці №15.

Гості ознайомились з життям та героїчним подвигом молодого воїна-захисника, талановитого художника-дизайнера, спортсмена, кіборга 95 бригади з позивним "Динамо" - Олексія Дурмасенка.Альоша – був звичайним працьовитим хпопцем, який дуже любив своїх рідних, друзів, людей, природу, і свою землю... Мріяв жити в сучасній, європейській державі - вільній, заможній Україні!
І коли над Батьківщиною постали чорні ворожі хмари - ні хвилини не гаючись - Олексій добровільцем пішов на захист своєї держави. 
Його життя трагічно обірвалось за два дні до Нового 2015 року...
25 земних коротких літ відміряв йому Господь...
Символічно, що народився він в День захисту дітей - 1 червня 1999 року.

Учні мали змогу познайомитись з біографією громадського діяча, художника-графіка, інваліда-чорнобильця, мешканця Голосіївського району - Жоржа ШАНАЄВА.
Його художні патріотичні роботи знаходяться в бібліотеці біля інформаційної зони вшанування героїв-голосіївців, що полягли на Майдані та в зоні АТО.

 Темні часи пройдуть. 
Буде колоситись хліб. 
Будуть сміятись діти. 
Буде жити Україна.

Герої не вмирають!


Немає коментарів:

Дописати коментар